Bağcılar Frigidaire Servisi
Anasayfa > Frigidaire Servisi > Bağcılar Frigidaire Servisi

Bağcılar Frigidaire Servisi

Bağcılar Frigidaire Servisi teknolojinin lider ismi Frigidaire tarafından üretilen ürünlerin tamir bakım ve onarım hizmetlerini veren servistir. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Bağcılar Frigidaire Servisi teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. 
En temel amacımız size en hızlı ve en kaliteli servisi sunabilmektir. Bu amaçla İstanbul'un tüm semtlerine uzman ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Bilinçli ve çözüm odaklı çalışan ekibimizle birlikte hergün kendimizi yeniliyor ve kalite çıtamızı biraz daha yükseltiyoruz. Araba sayılarımızı arttırıp size daha hızlı çözüm sağlamaya özen gösteriyoruz.
Güvenilir ve kaliteli bir hizmet almak için yapmanız gereken şey telefonunuzu kullanmak. Müşteri hizmetlerimizi arayarak servis isteyebilir veya bilgi talebinde bulunabilirsiniz.
Çalışanlarımızı en iyi şekilde eğiterek ürünlerinizin evlerinizde tamir edilmesini sağlamaktayız. Bu sayede ürününüz en kısa sürede çalışır bir şekilde size teslim edilmiş olur. Servisimizde %100 orjinal parça kullanılmaktadır ve 1 yıl boyunca garantilidir.
Ödemelerinizi ister nakit ister kredi kartıyla %0 komisyon ile kapınızda yapabilirsiniz.0212 295 62 11

 

Servis Hizmetimizden Yararlanmak İçin Lütfen Çağrı Merkezimize Kaydınızı Oluşturunuz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bağcılar'in Tüm Semtlerine Frigidaire Markasının Servis Hizmetini Sağlamaktayız.
Bağcılar Her Semtinde Tüm Kredi Kartınızla Dilerseniz Servis Ücretini Kapınızda Ödeyebilirsiniz.
Bağcılar Frigidaire Markasına 1 Yıl Ustalık ve Yedek Parça Garantisi Altındadır...